Haberler:

SMF - Just Installed!

Ana Menü

Son İletiler

#1
Emlak Borsası / Ynt: Logo hakkında bazı tavsiy...
Son İleti Gönderen archybows - Mar 24, 2023, 06:47 ÖÖ
Son zamanlarda kullandığım harika bir araçtan bahsetmek istedim. Buna logo yapma denir ve bir tasarımcı kiralamak zorunda kalmadan kendi logonuzu yaratmanın harika bir yoludur. 5 dakikadan daha kısa sürede kullanabilirsiniz ve çok kolaydır! Bu aracı kendim kullandım ve sonuçlardan çok memnun kaldım. En iyi yanı, başka birinin işi için ödeme yapmanız gerekmediği için size para kazandırmasıdır. Kendi logonuzu oluşturmanın hızlı ve kolay bir yolunu arıyorsanız, bu araç kesinlikle size göre!
#2
Emlak Borsası / Ynt: Logo hakkında bazı tavsiy...
Son İleti Gönderen anthonydrowow - Mar 24, 2023, 06:01 ÖÖ
Gerçek şu ki, kalıcı bir şeye para harcamak, onu sürekli değiştirmekten daha iyidir. Aynısı logonuz için de geçerli. Harika bir logo, birkaç ay hatta haftalar sonra modası geçen bir şey değil, yıllarca güvenebileceğiniz bir şey olmalıdır.
#3
Emlak Borsası / Logo hakkında bazı tavsiyeler
Son İleti Gönderen jioptret - Mar 24, 2023, 05:56 ÖÖ
Herkese selam! Yeni bir iş kurmayı düşünüyordum ve logo hakkında tavsiye almak istiyorum. Logo sipariş etmek için en sevdiğiniz yerler neresidir? Sence ne kadara mal olur? Kendim yapabilir miyim yoksa bir profesyonel mi tutmalıyım?
#4
Emlak Borsası / Ynt: Zekâtla ilgili bir sorum ...
Son İleti Gönderen archybows - Mar 17, 2023, 07:38 ÖÖ
Bu makaleyi okumaktan gerçekten keyif aldım, ilginçti ve faydalı bilgilerle doluydu. Nasıl hesaplanacağına dair birkaç farklı görüş olduğundan, zekat hesaplama süreci hakkında daha fazla bilgi verip veremeyeceğinizi merak ediyorum.
#5
Emlak Borsası / Ynt: Zekâtla ilgili bir sorum ...
Son İleti Gönderen anthonydrowow - Mar 17, 2023, 07:29 ÖÖ
Zekat, fakir ve muhtaçlara verilen zorunlu bir sadakadır. İslam'ın beş şartından biridir. Zekat genellikle bir vergi veya gelir yüzdesi olarak yanlış anlaşılır, ancak bundan çok daha fazlasıdır. zekat hesaplama, servetinize göre hesaplanır: İhtiyacından fazlasına sahipsen, elinde olmayana biraz vermen gerekir. Zekâta hak kazanmak için verilmesi gereken asgari mal miktarı Allah tarafından belirlenmiş ve Hz. Muhammed (sav) tarafından beyan edilmiştir.
#6
Emlak Borsası / Zekâtla ilgili bir sorum var
Son İleti Gönderen jioptret - Mar 17, 2023, 06:50 ÖÖ
Zekâtla ilgili bir sorum var. Nasıl hesaplandığını anlamak istiyorum. Lütfen bana tavsiyede bulunur musunuz?
#7
Emlak Borsası / Ynt: Amerikan vizesi
Son İleti Gönderen kabuto - Mar 12, 2023, 08:45 ÖÖ
Teşekkür ederim. Bu vizeye başvurmadan önce daha fazla bilgi kontrol edeceğim
#8
Emlak Borsası / Ynt: Amerikan vizesi
Son İleti Gönderen maruv - Mar 12, 2023, 08:06 ÖÖ
Merhaba. Eğer bir Amerikan hayaliniz varsa yatırımcı olabilir ve franchise for e2 visas alma şansını yakalayabilirsiniz. Ben de Türküm ve iki yıldır bu vize türünü kullanıyorum. Ailesi olan başvuru sahipleri eşlerini ve 21 yaşın altındaki evlenmemiş çocuklarını getirebiliyorlar. Önemli olan kısım, ailenin yatırımcının uyruğunu paylaşmak zorunda olmamasıdır. Eşler herhangi bir kısıtlama olmaksızın ülkede çalışabilir. Aile üyeleri isterlerse E-2 vizesine de başvurabilirler.
#9
Emlak Borsası / Amerikan vizesi
Son İleti Gönderen kabuto - Mar 12, 2023, 07:31 ÖÖ
Merhaba. Türk vatandaşlığı ile ne tür bir Amerika vizesi alınabilir? Bana ABD vizesi almanın bazı avantajlarını söyleyebilir misiniz? ::)